WoodWick - Radish & Rhubarb (ředkvička a rebarbora) svíčka loď

Neohodnoceno

Svěží buket citrusů, šťavnatých zelených tónů a utržených bobulí, který skvěle zachycuje atmosféru letní zahrady.

799 Kč
Můžeme doručit do:
3.12.2020
Skladem

Oblíbené balení našich svíček pro extra senzační zážitek z vůně a plamínku. Díky jedinečnému knotu HEARTHWICK® FLAME přináší tento typ svíčky zážitek dokonalého pohodlí u hořícího krbu. Jemný zvuk praskání a dlouhý tančící plamen  vytváří neopakovatelnou atmosféru. Vůně probouzí vaše nejhezčí vzpomínky a vytváří nové, a to v přívětivém a útulném prostředí. Není to jen svíčka, je to zážitek - protože domov je tam, kde hoří oheň.

TIP: Rozpusťte svíčku vždy až ke kraji, nechejte jí hořet 3-4 hodiny

Složení: směs prémiového parafínu a sójového vosku s vysoce koncentrovanými vůněmi zajišťuje čisté hoření bez nepříjemných zbytků. Vonné esence byly pečlivě vybrané, aby naplnily místnost dlouhotrvající vůní. Otevřený tvar svíčky zvyšuje plochu odpařování vonných esencí z voskového jezírka a zajišťuje rovnoměrný vonný zážitek.

 

Kód Kód: 4141
Jméno značky: WoodWick
Kategorie: WoodWick
Charakter vůně: Ovocné
Doba hoření: 30-40 hod.
Hmotnost netto: 453 g
Šířka: 19,1 cm
Výška: 9,2 cm
Hloubka: 12,1 cm

knot HEARTHWICK®

Od roku 2006 vám značka WoodWick® přináší krásné vůně, které potěší všechny smysly, a to s typickým dřevěným knotem, který při hoření praská a dodává zážitku z pálení vonných svíček jedinečný dotek útulné atmosféry. Svíčky WoodWick® jsou sofistikovaným doplňkem s jedinečnou vůní, prezentovanou v elegantních sklenicích a "lodích" ve tvaru elipsy.